صفحه اصلی
تماس با ما
sitemap
چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩ -
اخبار و اطلاعیهلینکهای مفیدلینک های داخلی
»
 • نشست خبری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان دکتر جمالزاده با اصحاب رسانه
  احمد جمالی زاده صبح امروز در نشست خبری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تا امروز صبح تست ۹۱۲ نفر در رفسنجان و انار مثبت اعلام شده که ۸۲۸ مورد مربوط به رفسنجان و ۸۴ مورد مربوط به شهرستان انار است

 • اعضای پریسا ۱۲ ساله که در اثر تصادف دچار مرگ مغزی شده برای پیوند به بیماران نیازمند به تهران و شیراز رفت.
  اعضای پریسا ۱۲ ساله که در اثر تصادف دچار مرگ مغزی شده برای پیوند به بیماران نیازمند به تهران و شیراز رفت. صبح دیروز تیم برداشت قلب از تهران به بیمارستان علی‌بن ابیطالب (ع)عازم شد تا قلب پریسا گنجی اهل شهرستان انار که در اثر تصادف دچار مرگ مغزی شده است را بردارند و از طریق هوایی به تهران ببرند.

 • بازدید سر زده دکتر اسماعیلی ندیمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از کلینیک تخصصی و فوق تخصصی سلامت ، پایگاه شماره 3 اورژانس امام حسین (ع) و اورژانس بیمارستان علی بن ابی طالب (ع)
  ازدید سر زده دکتر اسماعیلی ندیمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از کلینیک تخصصی و فوق تخصصی سلامت ، پایگاه شماره 3 اورژانس امام حسین (ع) و اورژانس بیمارستان علی بن ابی طالب (ع)

 • دیدار دکتر اسماعیلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی با دکتر جلالی نماینده مردم رفسنجان و انار
  دیدار دکتر اسماعیلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی با دکتر جلالی نماینده مردم رفسنجان و انار در محل دفتر نماینده

 • بازدید دکتر همتی از مراکز درمانی و هلال احمر رفسنجان
  دکتر همتی رئیس جمعیت هلال احمر کشور با هئیت همراه به جهت رسیدگی به وضعیت موقوفات درمانی شهرستان رفسنجان سفری به این شهر داشتند

 • قابل توجه همشریان گرامی
  تغییر در سامانه نوبت دهی کلینیکهای تخصصی دانشگاه

 • کاهش موارد بستری بیماران کرونایی‌ در رفسنجان/احتمال پیک های بعدی بیماری
  رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان رفسنجان گفت: در رفسنجان بستری‌ها به تدریج از اوایل اردیبهشت ثابت و رو به کاهش است به‌طوری که اخیرا موارد مثبت بستری فوق‌العاده کم است و بیشتر سرپایی هستند.

 • بحران‌ ستیزی یکی از وظایف اصلی روابط عمومی ها است
  رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در مراسم گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: بحران‌ ستیزی یکی از وظایف اصلی روابط عمومی ها است؛ بسیاری از مطالبی که در جامعه منتشر می شود بحران های کاذب برای مجموعه ها به همراه دارد لذا روابط عمومی می تواند نقش مقابله با این بحران های کاذب را ایفا کند.

 • مردم رفسنجان سابقه طولانی در امر خیر و خداپسندانه دارند
  مردم رفسنجان سابقه طولانی در امر خیر و خداپسندانه دارند به طوری که در ایجاد بخش عظیمی از مراکز بهداشتی و درمانی، آزمایشگاه ها و بیمارستان ها خیّرین وارد شدند.

 • با بودن مردم در صحنه به خوبی میتوان از بحران کرونا عبور کرد
  رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: مردم برای مقابله با کرونا به صحنه آمدند و با رعایت نکات بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی، ماندن در خانه و ... به کمک مجموعه بهداشت و درمان شتافتند.


دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

خدمات تحت وبفرم های الکترونیکآموزش سلامتپیوندهاورودکاربرانکتابخانه الكترونيكنظرسنجیآمارسایت
home | site map