• اقتصاد مقاوتی


جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩ -
صفحه اصلی
تماس با ما
sitemap
»
اخبار و اطلاعیهلینک های مفیدخدمات تحت وبخدمات الکترونیک


  چاپ        ارسال به دوست

با اجرای طرح مقیمی ، پزشکان متخصص در بیمارستانها بصورت 24 ساعته به بیماران خدمت می کنند

با اجرای طرح مقیمی وزارت بهداشت ، پزشکان داخلی ، اطفال ، جراحی مغز و اعصاب و طب اورژانس در بیمارستانها بصورت 24 ساعته به بیماران خدمت می کنند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با بیان این خبر گفت : بسته های حمایتی طرح تحول نظام سلامت از نیمه دوم اردیبهشت اجراشده و آخرین بسته ویژه بیماران صعب العلاج و نیازمندان نیز از نیمه دوم خرداد به طور سراسری در حال اجرایی شدن است.
دکتر محمد رضا میرزابیگی در جمع اعضاي ستاد تحول نظام سلامت دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان افزود : این بیماران حتما باید شرایط بیماری سخت و صعب العلاج و نیازمند بودن را دارا باشند تا به صورت رایگان تحت درمان قرار گیرند.
وی تصریح کرد : کلینیک مدرس دارای حجم زیادی از پزشکان است لذا تصمیمی اتخاذ شده تا حجم این پزشکان کم شود و به مکانهایی که نیاز است انتقال یابند.
دکتر میرزابیگی خاطرنشان کرد : در رابطه با بسته مقيمي پزشکان تلاشي شده است كه بايستي فضايي در نظر گرفته شود تا پزشكان ترغيب به همكاري شوند.
او افزود : در مرکز زنان و زایمان نیک نفس رفسنجان مشکل سونوگرافی به طور اورژانسی با مشورت با مدیر گروه زنان و رادیولوژی مرتفع خواهد شد.
وی بیان کرد : طرح تحول نظام سلامت به کمک مردم آمده است تا دغدغه های درمانی مردم را کاهش دهد و این طرح یکی از بزرگترین خدمات دولت در طول سه دهه اخیر است.


١٢:٢٨ - شنبه ٢٤ خرداد ١٣٩٣    /    شماره : ١٧٧٣    /    تعداد نمایش : ٤٩٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان