• اقتصاد مقاوتی


شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٩ -
صفحه اصلی
تماس با ما
sitemap
»
اخبار و اطلاعیهلینک های مفیدخدمات تحت وبخدمات الکترونیک


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کمیته سلامت روان شهرستان رفسنجان در حوزه معاونت بهداشتی دانشگاه

کمیته سلامت روان شهرستان با حضور دستگاه های مختلفی از جمله فرمانداری- آموزش پرورش-بهزیستی-سازمان تبلیغات اسلامی-ارشاد اسلامی- نیروی انتظامی-معاونت دانشجویی فرهنگی-در حوزه معاونت بهداشتی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه ، هدف از برگزاری این کمیته بهبود وضعیت فعلی خدمات سلامت روان و ارتقای سواد سلامت روان گروه های مختلف جامعه و سرمایه گزاری در عوامل خطر سلامت روان است که کاهش آسیب های اجتماعی را در بر دارد و این مستلزم هماهنگی بیشتر بین بخشی دستگاه های شهرستان جهت بالا بردن سلامت روانی مردم می باشد.
در ابتدای این جلسه دکتر احمد جمالیزاده معاون بهداشتی دانشگاه با ذکر آمار بیماریهای روانی در شهرستان رفسنجان ، نبود برنامه جامع جهت مداخله دستگاه های اجرایی را امر نامطلوب دانسته و با بیان اینکه تشکیل این کمیته قدم مهمی در کم کردن درصدی از مشکلات روانی مردم است خواهان هماهنگی بیشتر دستگاه ها و دخالت در خصوص پیشگیری از آسیبهای اجتماعی شدند.
در ادامه سایر اعضا با ارائه نقطه نظرات و بیان مشکلات و چالشهای روانی مردم خواهان عزمی جدی در حوزه سلامت روان جامعه شدند.
در پایان جلسه مصوبات زیر به تصویب رسید.
1- برنامه عملیاتی جامعی برای بهداشت روان شهرستان رفسنجان جامعه تدویین گردد بر اساس برنامه های کشوری 2- تشکیل مستمر کمیته بهداشت روان
3- استفاده از آموزش های بهداشت روان در برنامه فرهنگی در سطح شهرستان بوسیله دستگاه های متولی امر فرهنگ4-و در هر جلسه یک موضوع به صورت تخصصی و بر اساس اولیت بررسی گردد.

 


١٢:٠٧ - دوشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٣    /    شماره : ١٧١١    /    تعداد نمایش : ٣٠١٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان